Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy tak powinien brzmieć silnik 1.6 TDI w Skodzie Octavi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Angrekoo
    Przed zakupem Octavi 2.0 TDI CR , jeżdzilem koreańskiem 1.6 crdi z 2010r czyli też CR.
    Nie spodziewałem się aż takie różnicy. Koreańskie diesle uchodzą za udane konstrukcje, ale warkoczą jak stary traktor nawet na ciepłym. Jak słyszę na filmiku i czytam na forum jak wyglada praca skodowej 1.6 TDI to widzę ze jest to samo co w hyundaiu. Różnica jest ogromna. 2.0 tdi ze skody chodzi o niebo ciszej, płynniej. Wiec cos z tymi 1.6 chyba jest nie tak. Ale wazne ze sie nie psują. Moją metodą na warkot poprzedniego dizla było radio :-) Bo w serwisie nie widzieli w tym żadnego problemu.
    Taaaa, miałem 5 lat 1.6 CRDi 115KM - i faktycznie silnik chodził jak diesel, ale kulturalnie, żadnych dziwnych odgłosów nie wydawał, to że było głośno w samochodzie to była wina wyciszenia kabiny (nadkoli). A silnik naprawdę był super, jeśli ktoś chce mieć bezawaryjny silniczek (podkreślam silniczek) to polecam.

    Komentarz


    • #27
      muti a mozesz mi powiedzieć te twoje skróty TPI O CO KAMAN ???

      Komentarz


      • #28
        Panowie

        Każda Octavia powinna brzmieć tak:





        Michał

        Edit: zapomniałem dodać 6 CKM 12.7 mmm te z by się czasem przydało na drodze przeciwko debilom :P
        "Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere."

        Komentarz


        • #29
          dziwny dźwięk

          nic innego jak zwyczajny dźwięk silnika diesla. Właśnie to co słychać w tle uzupełnia dźwięk tdi.
          Luzik. Musisz przywyknąć.
          www.kawapelnaslonca.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X